Vacature

Vacature Winkelmanager Trendinterieur Wonen

Op 1 september 2018 worden de bedrijfsonderdelen: Totaalvloer,  Kantoorprojecten Interieur en Kantoorprojecten Stoffering samengevoegd. De nieuwe naam is Trendinterieur.

Trendinterieur bestaat uit 3 onderdelen: Trendinterieur Projecten, Trendinterieur Wonen en Trendinterieur Stoffering. Trendinterieur Wonen is een gerenommeerde maatwerkleverancier voor vloer -en raambekleding met aanvullend een hoogwaardig assortiment meubelen, behang en verlichting. Wij ontwerpen en begeleiden complete interieurinrichtingen.

Ben jij de winkelmanager voor Trendinterieur Wonen met passie voor interieur? Ben je creatief, technisch en kun je goed adviseren?
Een zeldzame mogelijkheid om het stuur te pakken en je stempel te drukken in een fantastisch groeiend bedrijf met een vernieuwde showroom met hoogwaardige en sfeervolle producten. We zijn op zoek naar een getalenteerd persoon die onze winkel naar een hoger niveau kan tillen door zelf in de winkel te staan, maar ook om de winkel aan te sturen en op de kaart te zetten. Je bent onderdeel van het managementteam van Trendinterieur.

Je geniet van interieur – hebt interesse en ervaring in complete woninginrichting. Je bent creatief, klantvriendelijk, hebt technisch inzicht en je kunt goed organiseren. Je barst van ambitie en wilt graag de winkel opbouwen en versterken. Je bent iemand die gaat voor de langere termijn en karakter toont op momenten dat extra inzet nodig is.

Een geweldige kans om ons team te versterken als winkelmanager in Emmen.
Je bent verantwoordelijk voor:
Dag tot dag adviseren, verkopen en managen
Het team ondersteunen
Doelgericht werken naar targets
Je brengt frisse ideeën in het bedrijf
Ervoor zorgen dat onze klanten een uitstekende ervaring hebben

Over ons
Ons bedrijf staat aan de vooravond van een grote groei, welke we met enthousiaste collega’s neerzetten. We hebben een prettige werkcultuur en een informele managementstructuur. We werken nauw samen als één team. Het motto is: klantvriendelijke en plezierige werkwijze.  We hebben deze zeldzame kans voor de juiste persoon om zich als winkelmanager bij ons team te voegen, waarin je voorop loopt bij het laten groeien en ontwikkelen van onze winkel.

Voordelen:
Een goed basissalaris plus prestatiebonus.
Goede vakantie aanspraken
Doorgroeimogelijkheden
On the job training door jezelf en ondersteuning waar nodig.
Gelegenheid om je eigen stempel te drukken
Personeelskorting & unieke kansen

Graag reactie per e-mail: ruben@trendinterieur.nl

No Comments

Post a Comment