> Ons team

Trendinterieur bestaat uit een team van specialisten.

“Passie voor interieur”

Projectadviseur / Directeur

Ruben Feringa

ruben@kantoorprojecten.nl

Teamleider Interieur

Maurice Kartner

maurice@kantoorprojecten.nl

Interieurdesigner

Sanne Vogt

sanne@kantoorprojecten.nl

Administratie / Receptie

Iris Feringa

administratie@kantoorprojecten.nl

Office manager / Binnendienst

Nikee Kleijn

nikee@trendinterieur.nl

Binnendienst

Stijn Feringa

stijn@kantoorprojecten.nl

Winkelmanager Wonen

Vacature

info@kantoorprojecten.nl

Stoffering en montage

Hermann Dijkhuizen

calculatie@kantoorprojecten.nl

Stoffering en montage

Jakob Geerts

calculatie@kantoorprojecten.nl

Projectleider stoffering

Rinus

calculatie@kantoorprojecten.nl

Stoffering en montage

Vacature BBL

calculatie@kantoorprojecten.nl

ICT

Gert Nuttets

gert@kantoorprojecten.nl

Media

Sanne Horlings

gert@kantoorprojecten.nl